neděle 24. července 2016

Divadelní články pro portál Generace 21Vzpomínáte, jak jsem se vám krapet egoisticky pochlubila, že píšu pro portál Generace 21? Pokud ne, nevadí. Kdo mě zná, ví, že ráda navštěvuju divadla a taky se ráda vypíšu. Rozhodla jsem, že tyhle dvě záliby spojím a začala psát do divadelní sekce internetového magazínu. To, že za to nedostávám zaplaceno (za blog ovšem taky ne), vnímám spíše jako pozitivum. Můžu se rozvíjet a navíc se z mého koníčku, psaní, nemůžu stát povinnost. Navíc bych si za své ťukání do klávesnice nedokázala brát peníze. Jsem dostatečně sebekritická a realistická a umím odhadnout své dovednosti a zkušenosti.


Budu ráda, když si přečtete jeden z mých novějších článků. V jednom se zamýšlím nad moderním pojetím Shakespeara. V druhém recenzuju inscenaci „Náměsíčná komedie aneb Kankán u starého mládence“.

Pokud máte k mým článkům nějaké připomínky, budu ráda, když mi je napíšete do komentářů.
Mějte se krásně a užívejte si sluníčka.

5 komentářů:

 1. Jéé, tak to je skvělý :) Je super, že děláš něco, co tě tak baví :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Holka, to gratuluju, že máš tu možnost. :) Hned jak budu mít víc času, na tvoje články se podívám.

  OdpovědětVymazat
 3. To je skvelé, že si sa pustila do niečoho takého :) Držím palce :)

  OdpovědětVymazat
 4. Zaujal ma článok o modernom Shakespearovi, pretože som jeho veľká milovníčka, no prevažne sa mu venujem v knižnej podobe. V divadle na ňom som bola iba raz, pred pár rokmi a o hre som nemala nič naštudované, takže som ju veľmi nepochopila (musím sa priznať). No napriek tomu som odchádzala zamilovaná do Shakespeara. Nemám nič proti modernému, avšak čo sa týka umenia, preferujem klasiku a originálne prevedenia - či už v literatúre, hudbe, maliarstve alebo v divadelnej oblasti.
  SweetSunshine

  OdpovědětVymazat